Sipariş İade İşlemleri

Taraflar
 
a) www.feartdizayn.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten "Uncalı Mah. 1270 Sk. No:20C/1 - 07070, Konyaaltı, Antalya" adresinde mukim "FEART DİZAYN” olarak anılacaktır).
 
b) www.feartdizayn.com internet sitesine üye olan ve alışveriş yapan internet kullanıcısı "ALICI" olarak anılacaktır.

 

İade ve Değişim

• Siparişten farklı bir ürün teslimatında ödeme iadesi yapılmaz. Ürünün yenisi ve doğrusu 3 iş günü içerisinde bedelsiz olarak üretilir ve tekrar gönderilir.
 
• Siparişiniz işleme alınmadan yani "Onay Bekliyor" konumunda iken iptal edebilirsiniz. "Hazırlanıyor" konumunda olan siparişiniz artık işleme alındığı için iptal etme hakkınız olmayacaktır.
 
• Kişisel isim ve numara yazdırılan ürünler ile Kendin Tasarla bölümünden verilen siparişler kişiye özel olduğundan ve her müşteri için özel olarak üretildiğinden Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereğince bu tür sipariş verilen ürünlerde CAYMAK hakkı BULUNMAMAKTADIR.

• Ambalajı açılmış, hasar görmüş, kullanılmış veya benzer şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

• Ürünün göründüğü gibi gelmemesi durumunda, ekrandakinin parlak ve RGB renk tonlarında dijital görsel, üretilen ürünün ise reel ve CMYK renk tonlarında gerçek görsel olduğu unutulmamalıdır.

• Firma yetkililerimizle görüşüp iadesi kararlaştırılan ürünler için müşterinin firmamızla irtibata geçtikten sonra iade edilecek ürünü sipariş faturasıyla birlikte teslimatı yapan kargo şirketi vasıtasıyla kargo ücreti ALICI tarafından karşılanacak şekilde firmamıza ulaştırması gerekmektedir. İade edilen ürün FEART DİZAYN'a ulaştıktan sonra, ödeme iadesi 3 iş günü içerisinde yatırılan hesaba iade edilecektir.

Ürünlerimizin tamamı Feart Dizayn orijinal ürünü, Beşiktaş ve Fenerbahçe lisanslı ürün garantisi altındadır. 

Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır. antalya avm